top of page

Fitness Group

Public·109 members

(((SLEDOVAT TELEVIZI<<))) Baník Plzeň on-line přenosu 16 dubna 2023

27 Kayamba s Řezníkem se postarali o Lalkoviče, který si ovšem na této dvojici vykoledoval faul na svou osobu u střídaček. 26 Jánoš obranným skluzem připravil o míč u lajny Kovaříka, ale Plzeň zůstane u balónu. Vyzkouší si další autové vhazování. 24 Sudí Ardeleanu nyní nařizuje přestávku k občerstvení kvůli velmi parnému počasí, které dnes v Ostravě panuje. 23 Hejda viděl na hrotu hned tři spoluhráče, ale nákop hostujícího stopera byl příliš dlouhý. 21 Lalkovič teď ovšem nezvládl jednoduchou přihrávku na pár metrů a míč opustil hrací plochu. Autové vhazování pro Viktorku. 20 Dvě obranné hlavičky Stronatiho a jeden odkop Kuzmanoviće.


Zprávy›Baník plzeň online - Seznam.cz

video / Gent West Ham on-line přenosu 13 dubna 2023 · GitLab

A další super zákrok Laštůvky! Znovu to byl Mihálik, kdo nebezpečně pálil z nitra vápna, ale domácí brankář vyrazil balón na roh. 72 Tutovka se zrodila také na straně Plzně! Na krásný centr si naskočil Mihálik, na jehož však bleskově zareagoval Jan Laštůvka. 71 A je to tady. Milan Baroš svléká rozlišovák a za malou chvíli se ho dočkáme na trávníku, což tribuny oceňují dalším hlasitým skandováním. 70 Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Tomáš Chorý, přichází Marko Alvir. 69 Sudí i ve druhém poločasu nařizuje přestávku na občerstvení. 68 První ryzí gólovka zápasu! Do ní se po skvělém pasu dostal Ondřej Šašinka, jenž se však dostal až příliš blízko Staňkovi, které posléze již nedokázal propálit.

Živě: Plzeň - Baník, v první vzájemném duelu týdne se hraje o

Detail zápasu FC Baník Ostrava - FC Viktoria Plzeň

34 Stejný hráč to poté zkoušel znovu, tentokrát ranou zpoza vápna. Ta mu však nesedla podle představ a Staněk kontroloval míč v cestě do zámezí. 33 Fillo nyní centroval z prav strany míč na Potočného, jenž dokázal zakončit z přední tyče. Jeho hlavička však doplachtila na horní síť. 31 Ani z něj ale Plzeň na Baník nevyzrála a hrát mohli domácí. Jenže Lalkovič fauloval v souboji svého soka a Ostrava tak znovu ztrácí balón. 30 Adam Jánoš musel znovu ve skluzu likvidovat centr z pravé strany. Plzeň rozehraje další rohový kop. 28 Jánoš se pokoušel sklepnout míč do běhu Potočnému, avšak jeho myšlenka se nepotkala s přesností.

Rána však byla sražena na rohový kop. 84 Kayambův centr si nakonec nadvakrát našel Laštůvka, jenž jej sebral do rukavic a založil akci svého celku. 83 Přítrž dalšímu plzeňskému centru učinil Pokorný, jenž razantním odkopem poslal balón až na polovinu soupeře. Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Roman Potočný, přichází David Buchta. Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Jirásek, přichází Jakub Drozd. 81 Plzeň nicméně zahrávala další roh, po kterém se ke střel z pravé strany vápna dostal Čermák. I jeho pokus však byl sražen na roh. 80 Ostravská záloha se nyní zapomněla na útočné polovině, z čehož vznikl brejk Plzně.

Fotbal živě! Radiožurnál Sport vysílá vybrané zápasy

Oba celky se tak rozešly do kabin za bezbrankového stavu. 45+1 První poločas skončil. Na centr od rohového praporku si vyběhl Jan Laštůvka, jenž konečky prstů posunul pryč z nebezpečného prostoru. 45 Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu. V polední minutě centroval na zadní tyč Kayamba, kde Potočný zahrál hrudí raději na roh. 44 Řezník nemohl stihnout křižný pas na trávníku, tím spíš, když celou situaci kontroloval Jiří Fleišman. Aut pro Ostravu. 42 Fleišman z těžké pozice centroval do malého čtverce, kde ale kraloval Jindřich Staněk, jenž sebral míč do svých rukavic. 41 Svůj dobrý náběh Řezník již nepodpořil přesnou příhrou. Tou hledal před bránou Chorého, jenž ale nedostal nabídku do gólovky. 40 Nyní jsou to hosté, kdo se snaží kontrolovat hru. Jejich kombinace se však odehrává výhradně na jejich obranné polovině.

Prodej vstupenek - Vstupenky - FC VIKTORIA Plzeň

  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    bottom of page